Декоративні екрани та решітки на замовлення

Виготовлення декоративних екранів у Києві

Радіатори опалення – важливі функціональні пристрої у наших будинках. Однак вони нерідко є «головним болем» дизайнерів інтер’єрів і самих господарів. Занадто великі або розташовані на найвидніших місцях, вони здатні повністю зіпсувати стильове оформлення приміщення. Тому декоративні решітки для батарей, які маскують опалювальні прилади, використовуються сьогодні практично скрізь. Елегантні, стильні, виконані з різних матеріалів і в різних стильових рішеннях, екрани для батарей перетворять частини опалювальної системи в повноцінний елемент декору.

Виготовлення екранів для батарей у Києві

Процес виготовлення екранів для батарей не займає багато часу. Щоб купити екран на батарею, необхідно зробити замовлення, оскільки виготовлення екранів для батарей у Києві переважно здійснюється за індивідуальними замовленнями.

Захисні екрани на батареї

Екрани на батареї виконують захисну функцію – закривають доступ до гарячої батареї, захищаючи нас і наших дітей від опіків.

Як замовити екран для батарей у Києві?

Щоб замовити декоративний екран для батарей, зателефонуйте за одним із зазначених номерів. Далі необхідно зняти розміри з радіаторної батареї, вибрати матеріал, із якого буде зроблено екран, і його конструкцію. З усім цим можна визначитися, коли до вас прийде майстер, щоб зробити заміри для екранів.

Замір екрану

Замір декоративних екранів для батарей проводить замірник. Викликати замірника по Києву можна безкоштовно, зателефонувавши за зазначеними номерами або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Конструкції декоративних екранів

конструкции экранов для батарейДекоративний екран відмінно впишеться в інтер’єр будь-якої кімнати, оскільки існує кілька конструкційних рішень, завдяки яким можна по-різному декорувати батареї під підвіконнями, на відкритій ділянці або в кутку приміщення.

Матеріали для виготовлення екранів

У виробництві екранів для батарей використовуються різні матеріали. Декоративні екрани бувають дерев’яними, металевими, з МДФ і скляні.

Наповнення для декоративних екранів

Наповнення для декоративних екранів може бути з різними малюнками і візерунками. Малюнок можна вибрати з великої кількості видів перфорації, з якими можна ознайомитися у замірника.
  • Монтаж декоративних екранів для батарей займає мало часу.
  • Конструкції екранів не вимагають спеціального догляду.
  • Демонтуються так само просто, як і встановлюються.
Сучасний монтаж систем опалення закінчується на встановленні красивих екранів для радіаторів – у Києві ця послуга надається безкоштовно.
Наші переваги
Консультації за телефоном
Виїзд майстра у день заявки
Якісні вироби із гарантією
Виготовлення замовлення у стислі терміни
Монтаж у зручний для вас час
Гнучка політика цін